Logo


Kolęda z aktorami


SPOTKANIE

Kolęda z aktorami
Duża Scena

[NI]    16.12   |  12.00
Bilety:
-

Wstęp wolny
UDZIAŁ BIORĄ

Bogumiła Murzyńska

Bartłomiej i Katarzyna Błaszczyńscy

Alina Chechelska

Agnieszka Radzikowska oraz Natalia Chojnacka

Jerzy Głybin

Antoni Gryzik

Joanna Kściuczyk-Jędrusik

Michał Kupczak (Państwowa Szkoła Muzyczna im. St. Moniuszki w Katowicach, klasa p. Dariusza Jurszy)

Wiesław Kupczak

Maciej Lipina

Roman Michalski

Julia Odzimek (klasa wiolonczeli Małgorzaty Jeruzal - Kupczak z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st im. M. Karłowicza)

Katarzyna Puma Piasecka (opieka artystyczna), Magdalena Leśniak, Magdalena Wydriński, Olga Mikołajczyk Akademia Musicalu i Muzyki Rozrywkowej "Cool Music School" 

Stanisław Rachoń (klasa wiolonczeli Joanny Zub Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Stanisława Moniuszki w Katowicach) i Janka Rachoń

Małgorzata Warcaba 

Krystyna Wiśniewska

Ewa Zug akompaniament

studenci II roku Szkoły Aktorskiej Teatru Śląskiego

ŚCIEŻKA SZTUKIKOLĘDA Z AKTORAMI

Tradycyjnie, już po raz dwudziesty siódmy artyści związani z Teatrem Śląskim, pod opieką artystyczną inicjatorki tego przedsięwzięcia – Bogumiły Murzyńskiej, zapraszają na wspólne kolędowanie. Na ten szczególny dzień aktorzy, muzycy, uczniowie i studenci przygotowują bożonarodzeniową poezję i śpiewają kolędy. Tegoroczne kolędowanie odbędzie się we współpracy z Fundacją Teatru Śląskiego „Wyspiański” oraz Fundacją Iskierka. Jak zawsze przekazane zostaną również prezenty dla podopiecznych zaprzyjaźnionych Domów Dziecka.

We foyer Dużej Sceny odbędzie się kiermasz, z którego dochód przeznaczony zostanie na rzecz podopiecznych Fundacji Iskierka.

Zapraszamy do dzielenia się dobrem w teatrze!

 Spektakl Muzyczny Spotkanie Autorskie