Logo





NASZ ZESPÓŁ



DYREKCJA


Postac
Robert Talarczyk
Dyrektor

Postac
Bogusław Jasiok
Zastępca Dyrektora



AKTORZY I AKTORKI


Postac
Adam Baumann

Postac
Katarzyna Błaszczyńska

Postac
Bartłomiej Błaszczyński

Postac
Klara Broda



Postac
Katarzyna Brzoska

Postac
Grażyna Bułka

Postac
Piotr Bułka

Postac
Dorota Chaniecka



Postac
Alina W. Chechelska

Postac
Dariusz Chojnacki

Postac
Andrzej Dopierała

Postac
Jerzy Głybin



Postac
Karina Grabowska

Postac
Antoni Gryzik

Postac
Natalia Jesionowska

Postac
Anna Kadulska



Postac
Jerzy Kuczera

Postac
Wiesław Kupczak

Postac
Ewa Kutynia

Postac
Anna Lemieszek



Postac
Ewa Leśniak

Postac
Barbara Lubos

Postac
Arkadiusz Machel

Postac
Bogumiła Murzyńska



Postac
Michał Piotrowski

Postac
Grzegorz Przybył

Postac
Aleksandra Przybył

Postac
Marek Rachoń



Postac
Agnieszka Radzikowska

Postac
Michał Rolnicki

Postac
Dawid Ściupidro

Postac
Wiesław Sławik



Postac
Violetta Smolińska

Postac
Kamil Suszczyk

Postac
Artur Święs

Postac
Marcin Szaforz



Postac
Andrzej Warcaba

Postac
Anna Wesołowska

Postac
Krystyna Wiśniewska

Postac
Zbigniew Wróbel



Postac
Mateusz Znaniecki



SENIORZY WSPÓŁPRACUJĄCY Z TEATREM




LUDZIE TEATRU


Danuta Klima      
Główny Księgowy      

     
Małgorzata Długowska-Błach Aleksandra Czapla-Oslislo Artur Pałyga Miłosz Markiewicz
Pełnomocnik Dyrektora ds.
Produkcji i Promocji
Menadżerka Działu Programowego
Rzeczniczka Prasowa
Dramaturg Kierownik literacki




Renata Goliasz-Janiszewska Emanuela Żukowska Edward Wrzesień Marek Rachoń
Rzecznik Dyrektora ds. Kontaktu
z Miastami Metropolii
Koordynator Edukacji Teatralnej
Menadżer Biznesu Główny Inżynier Dyrektor Szkoły Aktorskiej




 

 

 

 

Katarzyna Malcharek Weronika Król Anna Podsiadło Dagmara Gumkowska
Koordynator Pracy
Artystycznej i Technicznej
Koordynacja Pracy Artystycznej Archiwum Artystyczne
i Biblioteka
Specjalistka ds.
Współpracy Międzynarodowej
i Impresariatu




Barbara Chodacka Anna Januszewska-Turek Karolina Czarnecka Maciej Derda
Kierownik
Biura Obsługi Widzów
Zastępca Kierownika
Biura Obsługi Widzów
Biuro Obługi Widzów
Kasa Biletowa
P.O. Kierownika Biura Obsługi Widzów




Kaśka Dudek Natalia Juranek Agnieszka Zarychta Ewa Kokuła
Biuro Obsługi Widzów Biuro Obsługi Widzów Biuro Obsługi Widzów / Koordynatorka ds. dostępności Kasa Biletowa




Ewa Wójcik Karolina Klepadło Jadwiga Lemańska Przemysław Jendroska
Koordynatorka Obsługi Widowni Specjalistka ds.
Promocji i Marketingu
Projektantka Graficzna Fotograf




Jakub Podora Krzysztof Lisiak    
Informatyk Webmaster    


   

 

 

 

 

Julia Korus Sylwia Szewczyk Dorota Damec Teresa Kundich
Asystentka Dyrektora Asystentka Zastępcy Dyrektora
Specjalista ds. BHP
Asystentka Pełnomocnika Dyrektora
ds. Produkcji i Promocji
Kierownik Kancelarii
Specjalista ds. pracowniczych




Agnieszka Zadowoj Paulina Żuralska Małgorzata Juszczyk-Frączek Joanna Banek
Kancelaria Kancelaria Zastępca
Głównego Księgowego
Księgowość




Izabela Koniarek Martyna Kowalska Agnieszka Kubik Magdalena Wróblewska
Księgowość Księgowość Księgowość Administrator Majątku




Agnieszka Sowińska adw. Marcin Prasałek adw. Ewa Rodzim  
Specjalista ds.
Zamówień Publicznych
Prawnik Prawnik  



 

 

 

 

 

Maciej Rokita Wojciech Smolarczyk Sebastian Krysiak Mateusz Banek
Kierownik Działu Produkcji
i Obsługi Sceny
Montażysta Dekoracji
(Brygadzista)
Montażysta Dekoracji
(Zastępca Brygadzisty)
Montażysta Dekoracji




Mariusz Konieczny Andrzej Kozak Piotr Sobota Piotr Stanusz

Montażysta Dekoracji

Kierowca

Montażysta Dekoracji Montażysta Dekoracji Montażysta Dekoracji




Jerzy Śpiewakowski Robert Witkowski Sebastian Zastróżny Anna Malinowska
Montażysta Dekoracji Montażysta Dekoracji Montażysta Dekoracji Kierownik
Pracowni Krawieckiej




Barbara Manowska Beata Prudło Jolanta Woszczyńska-Kolonko Aneta Oskard
Pracownia Krawiecka Pracownia Krawiecka Pracownia Krawiecka Garderobiana
(Brygadzistka)




Joanna Kulik Jolanta Maciaszczyk Małgorzata Szpiech Ireneusz Gajda
Garderobiana Garderobiana Garderobiana  Rekwizytornia




Agata Nowak Teresa Melek Karina Karpiczak Wioleta Krysiak
Magazyn Kostiumów Pracownia Charakteryzacji Pracownia Charakteryzacji Kierownik
Pracowni Charakteryzacji




 
Jerzy Graczyk Robert Sojka Agata Kurzak Berta Witowska
Kierownik Pracowni Stolarskiej Pracownia Stolarska Kierownik Pracowni
Malarsko-Modelatorskiej
Pracownia Malarsko-Modelatorska




 

 

 

 

Maria Machowska Waldemar Janiszek Piotr Roszczenko Bartłomiej Sowa
Realizator Światła Oświetleniowiec Sceny Oświetleniowiec Sceny Oświetleniowiec Sceny




Szymon Suchoń Krzysztof Woźniak Tomasz Wustrau Mikołaj Lichtański
Oświetleniowiec Sceny Oświetleniowiec Sceny Oświetleniowiec Sceny Realizator Dźwięku




Jakub Domin Marcin Łyczkowski Marek Skutnik Mirosław Witek
Realizator Dźwięku Realizator Dźwięku Realizator Dźwięku Realizator Dźwięku




Barbara Dudek Dagmara Habryka-Białas Anna Kandziora Anna Wesołowska
Inspicjent Inspicjent Sufler  Inspicjentka
Suflerka
Suflerka




Piotr Solecki      
Stroiciel Instrumentów Muzycznych      



 
 


 

 

Konrad Parys Jacek Stanoszek Jerzy Boczkowski  
Zaopatrzenie i Transport

P.O. Głównego Inżyniera

Główny Elektryk

Elektryk  




Andrzej Łatacz Janusz Michnik Jacek Misiak Damian Chwaliszewski
Konserwator Konserwator

Inspektor P. Poż.

Recepcja
(Brygadzista)




Zbigniew Jaszczak Marek Kazibudzki Aldona Kusiak Jacek Nos
Recepcja Recepcja Recepcja Recepcja




Romuald Smolarz Dariusz Sobieraj Bożenna Biała Danuta Boczkowska
Recepcja Recepcja Personel Gospodarczy
(Brygadzistka)

Personel Gospodarczy





Angelika Dumana Izabela Graczyk Bożena Kaczmarczyk Dorota Kopytko
Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy




Halina Kotuła Barbara Stoltman Grażyna Tylkowska Joanna Zając
Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy