Logo





NASZ ZESPÓŁ



DYREKCJA


Postac
Robert Talarczyk
Dyrektor

Postac
Bogusław Jasiok
Zastępca Dyrektora

Postac
Krystyna Szaraniec
Doradca Dyrektora



AKTORZY I AKTORKI


Postac
Adam Baumann

Postac
Katarzyna Błaszczyńska

Postac
Bartłomiej Błaszczyński

Postac
Katarzyna Brzoska



Postac
Grażyna Bułka

Postac
Piotr Bułka

Postac
Dorota Chaniecka

Postac
Alina W. Chechelska



Postac
Dariusz Chojnacki

Postac
Andrzej Dopierała

Postac
Jerzy Głybin

Postac
Karina Grabowska



Postac
Antoni Gryzik

Postac
Natalia Jesionowska

Postac
Anna Kadulska

Postac
Jerzy Kuczera



Postac
Wiesław Kupczak

Postac
Ewa Kutynia

Postac
Anna Lemieszek

Postac
Ewa Leśniak



Postac
Barbara Lubos

Postac
Bogumiła Murzyńska

Postac
Michał Piotrowski

Postac
Grzegorz Przybył



Postac
Aleksandra Przybył

Postac
Marek Rachoń

Postac
Agnieszka Radzikowska

Postac
Michał Rolnicki



Postac
Dawid Ściupidro

Postac
Wiesław Sławik

Postac
Violetta Smolińska

Postac
Kamil Suszczyk



Postac
Marcin Szaforz

Postac
Andrzej Warcaba

Postac
Anna Wesołowska

Postac
Krystyna Wiśniewska



Postac
Zbigniew Wróbel

Postac
Mateusz Znaniecki



SENIORZY WSPÓŁPRACUJĄCY Z TEATREM





LUDZIE TEATRU


Danuta Klima      
Główny Księgowy      

     
Małgorzata Długowska-Błach Aleksandra Czapla-Oslislo Artur Pałyga Miłosz Markiewicz
Pełnomocnik Dyrektora ds.
Produkcji i Promocji
Menadżerka Działu Programowego
Rzeczniczka Prasowa
Dramaturg Kierownik literacki




Renata Goliasz-Janiszewska Emanuela Żukowska Edward Wrzesień Marek Rachoń
Rzecznik Dyrektora ds. Kontaktu
z Miastami Metropolii
Koordynator Edukacji Teatralnej
Menadżer Biznesu Główny Inżynier Dyrektor Szkoły Aktorskiej




 

 

 

 

Katarzyna Malcharek Weronika Król Anna Podsiadło Dagmara Gumkowska
Koordynator Pracy
Artystycznej i Technicznej
Koordynacja Pracy Artystycznej Archiwum Artystyczne
i Biblioteka
Specjalistka ds.
Współpracy Międzynarodowej
i Impresariatu




Barbara Chodacka Anna Januszewska-Turek Karolina Czarnecka Maciej Derda
Kierownik
Biura Obsługi Widzów
Zastępca Kierownika
Biura Obsługi Widzów
(urlop macierzyński)
Biuro Obługi Widzów
Kasa Biletowa
Biuro Obsługi Widzów




Natalia Juranek Agnieszka Zarychta Ewa Kokuła Ewa Wójcik
Biuro Obsługi Widzów Biuro Obsługi Widzów Kasa Biletowa Koordynatorka Obsługi Widowni




Karolina Klepadło Kamil Małecki Jadwiga Lemańska Przemysław Jendroska
Specjalistka ds.
Promocji i Marketingu
Dokumentacja Wizualna
i Multimedia
Projektantka Graficzna Fotograf




Jakub Podora Krzysztof Lisiak    
Informatyk Webmaster    


   

 

 

 

 

Julia Korus Sylwia Szewczyk Teresa Kundich Agnieszka Zadowoj
Asystentka Dyrektora Asystentka Zastępcy Dyrektora
Specjalista ds. BHP
Kierownik Kancelarii
Specjalista ds. pracowniczych
Kancelaria




Małgorzata Juszczyk-Frączek Joanna Banek Izabela Koniarek Martyna Kowalska
Zastępca
Głównego Księgowego
Księgowość Księgowość Księgowość




Agnieszka Kubik Magdalena Wróblewska Barbara Płaza adw. Marcin Prasałek
Księgowość Administrator Majątku Specjalista ds.
Zamówień Publicznych
Prawnik




adw. Ewa Rodzim      
Prawnik      

     

 

 

 

 

Maciej Rokita Wojciech Smolarczyk Sebastian Krysiak Mateusz Banek
Kierownik Działu Produkcji
i Obsługi Sceny
Montażysta Dekoracji
Brygadzista
Montażysta Dekoracji
Zastępca Brygadzisty
Montażysta Dekoracji




Mariusz Konieczny Andrzej Kozak Piotr Sobota Piotr Stanusz
Montażysta Dekoracji Montażysta Dekoracji Montażysta Dekoracji Montażysta Dekoracji




Jerzy Śpiewakowski Robert Witkowski Sebastian Zastróżny Anna Malinowska
Montażysta Dekoracji Montażysta Dekoracji Montażysta Dekoracji Kierownik
Pracowni Krawieckiej




Barbara Manowska Beata Prudło Jolanta Woszczyńska-Kolonko Ewa Połońska
Pracownia Krawiecka Pracownia Krawiecka Pracownia Krawiecka Brygadzistka Garderobianych




Joanna Kulik Aneta Oskard Małgorzata Szpiech Ireneusz Gajda
Garderobiana Garderobiana
Rekwizytornia
Garderobiana  Rekwizytornia




Agata Nowak Teresa Melek Karina Karpiczak Wioleta Krysiak
Magazyn Kostiumów Kierownik
Pracowni Charakteryzacji
Pracownia Charakteryzacji Pracownia Charakteryzacji




 
Jerzy Graczyk Robert Sojka Agata Kurzak Berta Witowska
Kierownik Pracowni Stolarskiej Pracownia Stolarska Kierownik Pracowni
Malarsko-Modelatorskiej
Pracownia Malarsko-Modelatorska




 

 

 

 

Maria Machowska Waldemar Janiszek Piotr Roszczenko Bartłomiej Sowa
Realizator Światła Oświetleniowiec Sceny Oświetleniowiec Sceny Oświetleniowiec Sceny




Szymon Suchoń Krzysztof Woźniak Tomasz Wustrau Mikołaj Lichtański
Oświetleniowiec Sceny Oświetleniowiec Sceny Oświetleniowiec Sceny Realizator Dźwięku
Brygadzista




Wojciech Gąsowski Marcin Łyczkowski Marek Skutnik Mirosław Witek
Realizator Dźwięku Realizator Dźwięku Realizator Dźwięku Realizator Dźwięku




Barbara Dudek Kaśka Dudek Dagmara Habryka-Białas Anna Kandziora
Inspicjent Inspicjentka 
Suflerka
Inspicjent Inspicjentka
Suflerka




Anna Wesołowska Piotr Solecki    
Suflerka Stroiciel Instrumentów Muzycznych    



 
 


 

 

Jan Szypura Konrad Parys Jacek Stanoszek Jerzy Boczkowski
Zaopatrzenie i Transport
Kierownik

Zaopatrzenie i Transport

Główny Elektryk Elektryk




Andrzej Łatacz Jerzy Musiedlak Jacek Misiak Damian Chwaliszewski
Konserwator Konserwator Inspektor P. Poż. Recepcja
Brygadzista




Zbigniew Jaszczak Marek Kazibudzki Jacek Nos Romuald Smolarz
Recepcja Recepcja Recepcja Recepcja




Dariusz Sobieraj Bernard Szablicki Anna Witt Bożenna Biała
Recepcja Recepcja Recepcja Brygadzista Personelu Gospodarczego




Danuta Boczkowska Angelika Dumana Izabela Graczyk Bożena Kaczmarczyk
Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy




Dorota Kopytko Halina Kotuła Barbara Stoltman Grażyna Tylkowska
Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy




Joanna Zając Zofia Zielińska    
Personel Gospodarczy Personel Gospodarczy