Logo

BĄDŹ NA BIEŻĄCOCzytaj co ważnego dzieje się w naszym teatrze.
Projekt


data publikacji: 2017.09.21

Spektakl wyjazdowy!

Zapraszamy na wielkie muzyczno-teatralne wydarzenie w Gdowie.

WIĘCEJ

8 listopada w gminnej Hali Sportowej w Gdowie zostanie wystawiony spektakl „Skazany na bluesa” w reżyserii Arkadiusza Jakubiaka. Wzruszająca, pełna emocji opowieść o przyjaźni, wolności i miłości, a przede wszystkim o walce ze samym sobą, którą nie zawsze się wygrywa, to historia życia Ryśka Riedla – wokalisty zespołu Dżem. Zaskakująca scenografia, kilkunastu aktorów Teatru Śląskiego, wspaniała muzyka, którą wykonuje kapela, klimat śląskich malarzy naiwnych to elementy, które warto zobaczyć na żywo. Warto dodać, że premierowy wieczór tego spektaklu zakończył się owacjami na stojąco. Fenomenalny głos i genialne wyczucie bluesa odtwórcy głównej roli Macieja Lipiny sprawiają, że wydarzenie to na długo pozostanie w pamięci widza.


Bilety w cenie od 80 do 110 zł są do nabycia w Centrum Kultury w Gdowie w godz. 8.00-16.00 oraz w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie w godz. 16.00-20.00.
Można także zarezerwować bilet dokonując wpłaty na konto bankowe Centrum Kultury w Gdowie nr 81 8591 0007 0070 0117 5939 0002 w treści wpisując imię i nazwisko rezerwującego, ilość i rodzaj biletów. Po dokonaniu płatności proszę przesłać potwierdzenie przelewu na adres: biuro@ckgdow.pl w temacie maila proszę wpisać REZERWACJA SKAZANY NA BLUESA .
Zarezerwowane bilety będą dostępne przed spektaklem w miejscu odbioru opłaconych rezerwacji. Odbiór biletów za okazaniem dowodu osobistego rezerwującego.

 


MNIEJ
Projekt


data publikacji: 2017.09.19

Spektakle "Ogłród pełen bajek" ODWOŁANE!

WIĘCEJ

Spektakle pt. "Ogród pełen bajek" 2 dniu 25.09.2017 zostają odwołane.

Za utrudnienia przepraszamy.


MNIEJ
Projekt


data publikacji: 2017.09.15

„Sztuka” już na afiszu

Pierwsza premiera sezonu za nami!

WIĘCEJ

Sztuka Yasminy Rezy od dzisiejszego wieczoru jest już na naszym teatralnym afiszu. Francuską komedię wyreżyserował Tadeusz Bradecki, poprzedni dyrektor katowickiej sceny. Na scenie spór o biały obraz w białe paski toczą: Andrzej Dopierała, Jerzy Głybin i Andrzej Warcaba. Scenografię i kostiumy przygotowała Maria Kanigowska, a światło Maria Machowska. Najbliższe spektakle już w ten weekend, 16 i 17 września, a także 6, 7 i 10 października. Do zobaczenia na widowni!

 

fot. P. Jendroska


MNIEJ
Projekt


data publikacji: 2017.09.15

UTALENTOWANI wracają do Galerii Foyer

Czerwcową wystawę biżuterii z ZSP w Katowicach będzie można ponownie oglądać od wtorku, 19 września

WIĘCEJ

Pod koniec ubiegłego sezonu gościliśmy wystawę jubilerstwa z Zespołu Szkół Plastycznych w Katowicach. Z racji tego, że cieszyła się ona bardzo dużym zainteresowaniem wystawa wraca do naszej Galerii Foyer. Prace uczniów i absolwentów ZSP będzie można oglądać od 19 września do 4 października.


Wystawa prac jubilerskich uczniów i absolwentów Zespołu Szkół Plastycznych w Katowicach organizowana jest w ramach obchodów 70. rocznicy powstania Szkoły.


Dla przypomnienia kilka zdjęć z czerwcowego wernisażu:

fot. P. Jendroska


MNIEJ